šipka vlevo
Zpět

Clean Beauty

Produkty Paul Mitchell® Clean Beauty přetékají čistými ingrediencemi šetrnými
k vlasům, pokožce hlavy i životnímu prostředí. Veganské složení netestované na zvířatech nabízí všechny ty čisté ingredience, po kterých toužíte, a naopak: nenajdete v něm ty, které nechcete. Šampony, kondicionéry a masky profesionální kvality inspirované naším závazkem ke kadeřníkům se spoléhají na přírodní řešení a nabízí dokonalý výkon

Udržitelné ingredience

Závazkem Paul Mitchell® Clean Beauty je lepší péče o vlasy udržitelnější cestou. Naše organické rostlinné složky pěstujeme na biodynamické farmě v Itálii, přičemž produkty vyrábíme s dobrou náladou a za použití 100% čisté energie. 

Produkty inspirované dobrem 

Již od roku 1980 je pro Paul Mitchell® středobodem zájmu dobro: pečující firemní kultura angažující se v oblasti životního prostředí a humanitárních projektů, produkty pouze profesionální kvality, které umí to, co slibují, a báječné vlasy
od rána do večera. Paul Mitchell® Clean Beauty je součástí našeho závazku udržitelnější budoucnosti. Kombinací čistého složení, organických rostlinných složek a inovativního balení z bioplastu nabízí Paul Mitchell® Clean Beauty řešení, která jsou dobrá pro vlasy i pro planetu. 

Pochází z přírody 

Receptury Paul Mitchell® Clean Beauty jsou formulovány s maximálním možným obsahem přírodních složek dovolujícím nekompromisní profesionální výkon. Používané rostlinné ingredience pochází z biodynamické farmy v Itálii. 

Vyspělost díky inovacím 

Kombinace pečlivě vybraných rostlinných složek a laboratorně vytvořených přísad, včetně kyseliny hyaluronové, peptidů a antioxidantů, přináší intenzivní výsledky. 

Bio balení

Paul Mitchell® Clean Beauty využívá inovativní bio balení, které je složeno
z více než 90 % z brazilské cukrové třtiny a je 100% recyklovatelné. Pěstování cukrové třtiny pohlcuje skleníkový plyn oxid uhličitý, který škodí naší planetě a je největší příčinou globálního oteplování. Na rozdíl od tradičních plastů, bioplasty během svého životního cyklu pohltí více oxidu uhličitého, než ho vyprodukují, a tím se stávají uhlíkově negativním řešením.