šipka vlevo
Zpět

Flaunt Extensions

Flaunt Extensions

Vlasové pásky Paul Mitchell Flaunt Extensions vám nabízí rozšíření možností, jak dopřát klientkám to, po čem touží. Dlouhé, husté, objemné vlasy s barevnými efekty. Tohle a mnohem více můžete vytvořit s našimi tape-in páskami, které jsou vyrobeny ze 100% Remy vlasů nejvyšší kvality.

Flaunt nabízí více než 25 barevných odstínů pro harmonicky navržené a přirozeně sladěné prodloužení nebo zahuštění, včetně variant Rooted (s „odrostem“) a Ombré pro kreativní barevné efekty.

Vybrat si můžete mezi Standard a Deluxe. Standard je ideální pro méně viditelná místa. Varianta Deluxe je vhodná pro jemnější vlasy a viditelná místa, jako jsou spánky, temeno hlavy nebo vlasový vír. Deluxe Extensions vypadají a působí, jako by vyrůstaly přímo z pokožky hlavy.

Tape-in pásky Flaunt mají navíc stupňovitou, sestříhanou špičku a jsou dodávány o 3-5 cm delší, než je udáváno. Lze je tak následně perfektně zastřihnout.

Jak správně naaplikovat Flaunt Extensions se dozvíte v brožuře ke stažení níže.

Je důležité se o prodloužené vlasy Flaunt správně starat:

Před umytím je důkladně pročešte, dokud nezmizí všechny uzlíky a zacuchání. Při mytí vlasů nedržte vlasy proti směru jejich růstu. Pro umývání vlasů doporučujeme používat bezsulfátové šampony, aby nedošlo k rozlepení a narušení lepicích spojů. Do délek a konečků nezapomeňte aplikovat hydratační a vyživující kondicionér. Vyvarujte se aplikaci kondicionéru na pokožku hlavy nebo na lepicí pásky.

Pro péči o prodloužené vlasy doporučujeme produkty z řad Awapuhi Wild Ginger® nebo Paul Mitchell® Clean Beauty, které jsou bez sulfátů a jsou šetrné k vlasům.

Při stylingu vlasů je důležité opět vlasy důkladně pročesat, a to nejlépe kartáčem Paul Mitchell® Flaunt Extension Brush. Začněte od konců a postupujte směrem nahoru. Pokud používáte tepelné nástroje, nastavte je na správnou teplotu a nepřikládejte je na lepicí pásky. Před použitím nástrojů aplikujte tepelnou ochranu, např. produkty Paul Mitchell® Neuro™. Více o péči se dočtete v brožuře ke stažení níže.