šipka vlevo
Zpět

Awapuhi Wild Ginger®

Tajemství krásy Havaje. Váš každodenní únik.

Nechte se unést na Havaj v salonu i doma. Awapuhi Wild Ginger® nabízí luxusní profesionální ošetření, elegantní základní péči a vysoce výkonné stylingy naplněné výtažkem z havajského awapuhi a patentovanými směsmi. Objevte naše kompletní řešení pro krásné vlasy.

Po staletí používali domorodí obyvatelé Havaje voňavou šťávu ze zázvoru awapuhi k hydrataci pokožky a vlasů. Awapuhi,
naplněná 19 aminokyselinami, které vlasy potřebují, aby se cítily a vypadaly co nejlépe, poskytuje přirozenou výživu pro suché
a poškozené prameny.

Náš spoluzakladatel a renomovaný kadeřník Paul Mitchell se seznámil s havajským zázvorem awapuhi na počátku 80. let. Když viděl, jak si žena myje vlasy šťávou z květů awapuhi, byl ohromen přirozenými výhodami této pozoruhodné rostliny. To bylo inspirací pro vizi, kterou Paul sdílel se svým obchodním partnerem Johnem Paulem DeJoriou a naším chemikem. Zbytek je historie. 

V roce 1983 založili naši spoluzakladatelé farmu na solární pohon v Pa’auilo na Havaji. Toto útočiště plné tropických rostlin, květin a ovocných stromů se stalo domovem naší typické ingredience: extraktu z awapuhi. O dva roky později jsme představili originální, fanoušky oblíbený Awapuhi Shampoo.

Veškeré awapuhi používané v našich produktech se stále pěstuje a sklízí na farmě Paul Mitchell® Awapuhi Farm.
O pozemek se láskyplně stará více než 40 let stejná rodina. Každá rostlina zázvoru awapuhi je pečlivě pěstována a sklizena pomocí solární energie, dešťové vody a osvědčených postupů. Kořeny jsou ručně omyty, poté sušeny v solární dehydratační hale a rozemlety na koncentrovaný prášek, který se přidává do našich produktů. 

Část každého kořene se také znovu zasadí pro sklizeň v následujícím roce, čímž se vytvoří regenerační cyklus. Kořeny dřímají v zemi až do začátku léta, kdy z nich začne růst další generace zázvoru awapuhi. 

Řady Awapuhi Wild Ginger®