Přeskočit na obsah

Menu

Život s Paulem

Na této stránce ses objevil-a nejspíš proto, že jsme spolu začali spolupracovat. Protože sdílíme stejné ideály, ať se jedná o lásku ke zvířatům nebo sportu, snahu dostat se dál a nenechat se ničím odradit, protože sky is no limit. A v neposlední řadě i proto, že i ty věříš, že ti Paul Mitchell® přináší krásné vlasy. 

Co pro tebe máme

Správná péče o vlasy začíná u kadeřníka. Protože Paul Mitchell® je profesionální vlasová kosmetika, cesta začíná na kadeřnickém křesle při konzultaci. Kadeřník se na první návštěvě seznámí s tvým vlasem a společně se domluvíte, co budete dělat. Zkrátit? Obarvit? Nebo jen opečovat a navrátit energii unaveným vlasům? Je to jen na tobě. Na první schůzce také dostaneš produkty na domácí péči, protože bez té by byla práce kadeřníka o poznání složitější.

Pojďme si to říct konkrétně

Naše spolupráce si vybíráme na základě vzájemné sympatie, ale zároveň věříme tomu, že upřímnost je v obchodním vztahu stejně důležitá. Znamená to, že od nás budeš mít služby v předem domluvené hodnotě a frekvenci. Může to být barvení a střih, péče, foukané, výčes na večírek. Je to jen na tobě. Nemusíš se bát, že částku přesáhneš a budeš ji muset na místě doplácet. Kdybyste se rozhodli pro větší zákrok, kadeřník tě vždy upozorní a můžeme to probrat společně.
Produkty pro vlastní potřebu jsou samozřejmostí.

Ty nás za oplátku představíš svému publiku.

První krok

Ve chvíli, kdy se rozhodneš, že s námi opravdu chceš spolupracovat a kosmetika ti vyhovuje, tedy před druhou návštěvou tvého kadeřníka, seznam s námi tvé publikum.
Řekni jim, proč s námi spolupracuješ, co za tím je a čím tě Paul nadchnul.

Instastories

Spolupráce navazujeme proto, že chceme dát vědět širokému publiku, že Paul Mitchell® je skvělá značka a vlasy jsou díky ní krásné. Že Paul Mitchell® je značka, která byla první v kosmetickém průmyslu, která netestovala na zvířatech. Že máme silné sociální cítění.
Z každé návštěvy nebo po ní by měl vzniknout příspěvek na Instastories. Nejde nám ani o kadeřníka, který se o tebe stará, ani o salon, ve kterém se o tebe pečuje, ale opravdu o značku.
- Můžeš ukázat tvůj oblíbený produkt,
- můžeš spolu s tvým kadeřníkem říct, který styling a proč používáte,
- vysvětli, jaký je pocit z tvých vlasů po treatmentu,
- ukaž vlny, foukanou nebo drdol, který si odnášíš a nezapomeň klást důraz na produkty, které byly použity,
- řekni, co víš o Paulovi - ať už to bude o netestování na zvířatech, veganství nebo sociálním projektům, kterým se věnujeme v Čechách i ve světě

Nezapomeň označit naši stránku @paulmitchell_cz_sk!

Nic tě nenapadá? Poraď se se svým kadeřníkem, napiš nám na Instagram, dej si s náma kafe a společně něco vymyslíme.

Spojme síly

Pokud chodíš na vlasy do naší the ~ academy na Letné, na recepci je telefon s naším Instagramem. Dej vědět tvým followers, že tě najdou na našich stories, prohoď telefony a jeď! Meze se nekladou (v rámci slušně vychovaných lidských bytostí). Udělejte sketch s tvým kadeřníkem, natočte míchání barev, ukažte konzistenci tvých oblíbených produktů... Mohli bychom toho napsat ještě víc, ale myslíme si, že víš daleko lépe než my, co lidi zajímá :)

Příspěvky

S ohledem na tvůj vlastní, trvalý obsah na zdi (ať už se jedná o Instagram nebo Facebook) vytvoř příspěvek i s produkty Paul Mitchell®. Frekvence alespoň dvakrát za rok.
Platí stejná pravidla jako na Instastories.

Na Facebooku nás najdeš jako Paul Mitchell CZ, SK
Na Instagramu jako @paulmitchell_cz_sk

Mluvíme spolu

Uvnitř naší společnosti i venku držíme naše vztahy otevřené. Paula milujeme, ale stejně tak víme, že nemusí vyhovovat každému. Kadeřníci, se kterými spolupracujeme, jsou špičkami ve svém oboru, ale nemusíte si padnout do oka. Chceme ale, aby ty jsi byl-a spokojeným klientem. Neboj se nám napsat, stejně tak my se s tebou alespoň jednou za pár měsíců sejdeme, abychom věděli, že všechno klape tak, jak má.
Tak se těšíme na spolupráci!

Něco navíc?

Organizuješ event a chtěl bys dárky pro svoje návštěvníky? Chystáš se udělat živé vysílání o péči na vlasy? Jsi sportovec a chystáš se na svůj první závod? Dej nám vědět! Jsme ti partnerem kteroukoliv cestou se vydáš.

Close