Přeskočit na obsah

Menu

Život s Paulem

Ahoj, na této stránce ses objevil-a pravděpodobně proto, že jsme spolu začali spolupracovat.
Baví nás spolupráce s lidmi, se kterými sdílíme stejné hodnoty: lásku ke zvířatům nebo sportu, snahu dostat se dál a nenechat se ničím odradit, ale hlavně důvěru ke značce Paul Mitchell®.

Co pro tebe máme

Paul Mitchell® je značka profesionální vlasové kosmetiky. Znamená to, že od teď se o tvé vlasy bude starat tvůj/náš kadeřník, a hlavně produkty Paul Mitchell®.

Kadeřník se na první návštěvě seznámí s tvým vlasem a společně se domluvíte, co budete dělat. Zkrátit? Obarvit? Nebo jen opečovat a navrátit energii unaveným vlasům? Je to jen na tobě. Na první schůzce také dostaneš produkty na domácí péči, protože bez té by byla práce kadeřníka o poznání složitější.

Pojďme si to říct konkrétně

Naše spolupráce si vybíráme na základě vzájemné sympatie, ale zároveň věříme tomu, že upřímnost je v obchodním vztahu stejně důležitá. Ty od nás budeš mít služby v předem domluvené hodnotě a frekvenci. Může to být barvení a střih, péče, foukané, výčes na večírek. Je to jen na tobě.

Nemusíš se bát, že částku přesáhneš a budeš ji muset na místě doplácet. Kdybyste se rozhodli pro větší zákrok, kadeřník tě vždy upozorní a můžeme to probrat společně.

Produkty pro vlastní potřebu jsou samozřejmostí.

Ty nás za oplátku představíš svému publiku. A chceme, abys nám byl věrný. Chceme mít tvé vlasy pod kontrolou a proto je pro nás důležité, abys na své vlasy používa jen značku Paul Mitchell® a nechodil k jiným kadeřníkům.

První krok

Ve chvíli, kdy se rozhodneš, že s námi opravdu chceš spolupracovat a kosmetika ti vyhovuje, seznam s námi tvé publikum.
Řekni jim, proč s námi spolupracuješ, co za tím je a čím tě Paul nadchnul.

Instastories

Spolupráce navazujeme proto, že chceme dát vědět širokému publiku, že Paul Mitchell® je skvělá značka a vlasy jsou díky ní krásné. Že Paul Mitchell® je například značka, která byla první v kosmetickém průmyslu, která netestovala na zvířatech. Že máme silné sociální cítění.
Z každé návštěvy nebo po ní by měl vzniknout příspěvek na Instastories. Nejde nám ani o kadeřníka, který se o tebe stará, ani o salon, ve kterém se o tebe pečuje, ale opravdu o značku.

- Můžeš ukázat tvůj oblíbený produkt,
- můžeš spolu s tvým kadeřníkem říct, který styling a proč používáte,
- vysvětli, jaký je pocit z tvých vlasů po treatmentu,
- ukaž vlny, foukanou nebo drdol, který si odnášíš a nezapomeň klást důraz na produkty, které byly použity,
- řekni, co víš o Paulovi - ať už to bude o netestování na zvířatech, veganství nebo sociálním projektům, kterým se věnujeme v Čechách i ve světě.

Nezapomeň označit naši stránku @paulmitchell_cz_sk!

Nic tě nenapadá? Poraď se se svým kadeřníkem, s Kristýnou anebo nám napiš na Instagram, dej si s náma kafe a společně něco vymyslíme.

SWIPE UP

Pokud máš možnost swipe up, doporuč svému publiku, ať si i oni najdou ve svém okolí kadeřníka Paul Mitchell®. Jejich celý seznam najdeš na www.paulmitchell.cz/salony

Příspěvky

S ohledem na tvůj vlastní, trvalý obsah na zdi (ať už se jedná o Instagram nebo Facebook) vytvoř příspěvek i s produkty Paul Mitchell® alespoň dvakrát za rok.

Má to několik jednoduchých pravidel.
Až budeš tvořit příspěvek o konkrétním produktu, poraď se svým kadeřníkem,

Text postu si nech schválit od Kristýny, kterou najdeš kdykoliv na Instagramu Paul Mitchell® nebo na čísle 774285586; vyhneš se tak nedorozuměním, kvůli kterým tě pak někdo může hejtovat. Haters gonna hate, ale my tě raději ochráníme našimi znalostmi.

To, co ti kadeřník doporučuje a dává na tvé vlasy má svůj důvod a tvůj kadeřník je profesionál a ví, co a proč dělá. Využij těchto zkušeností a ukaž svému publiku, že i ty (aspoň trochu :) rozumíš, proč a co na vlasech máš a proč je pro tebe důležité mít to zrovna od Paula. Vysvětli svému publiku, že víš, proč máš to, co máš.

Cruelty free

Když tě nic nenapadne

Paul Mitchell® je značka, o které je každý den co nového říct. Pokud zrovna nemáš náladu a nic tě nenapadá, tady se můžeš inspirovat.

Co Paul dělá pro planetu, zvířata a lidi – můžeš se podívat sem na bližší informace - https://www.paulmitchell.cz/nas-pribeh/
Tvé pocity z péče, kterou od Paula máš
Informace o produktech – použití, výhody, ingredience - neboj se nás zeptat
Je veganský
Nikdy netestoval na zvířatech
Podporuje sportovce
Vysazuje stromy v pralese
Awapuhi, které je ve většině produktů se pěstuje na solárně poháněné farmě na Havaji
Spolu s Sea Sheppard se zabývá ochranou moří a oceánů
V Čechách podporuje organizaci mamma help, která pomáhá ženám s rakovinou prsu

Označ, lajkuj, srdíčkuj

Na Facebooku nás najdeš jako Paul Mitchell CZ, SK
Na Instagramu jako @paulmitchell_cz_sk

Mluvíme spolu

Uvnitř naší společnosti i venku držíme naše vztahy otevřené. Paula milujeme, ale stejně tak víme, že nemusí vyhovovat každému. Kadeřníci, se kterými spolupracujeme, jsou špičkami ve svém oboru, ale nemusíte si padnout do oka. Chceme ale, aby ty jsi byl-a spokojeným klientem. Neboj se nám napsat, stejně tak my se s tebou alespoň jednou za pár měsíců sejdeme, abychom věděli, že všechno klape tak, jak má.
Tak se těšíme na spolupráci!

Něco navíc?

Organizuješ event a chtěl bys dárky pro svoje návštěvníky? Chystáš se udělat živé vysílání nebo video na YouTube o péči na vlasy? Jsi sportovec a chystáš se na svůj první závod? Chceš soutěž pro svoje fanoušky? Potřebuješ prostory pro své meet&greets? Chceš se svými fanoušky vysazovat stromy a zachraňovat planetu jako Paul Mitchell®?

Dej nám vědět! Jsme ti partnerem kteroukoliv cestou se vydáš.

Kontakty

Kristýna Cupa je tu pro tebe 7 dní v týdnu, 24 hodin denně.
Psát jí můžeš na Instagram Paul Mitchell®, který spravuje. Nebo na Facebook Paul Mitchell®, který taky spravuje.
Email na ni je kristyna@myone.cz, telefon 774 285 586.

Close