Přeskočit na obsah

Menu

Zkroťte sociální sítě!

Sociální sítě jsou nedílnou součástí naší práce. Díky nim můžeme být ve spojení se svými klienty, najít nové i ukázat světu, že naše práce je tou nejkrásnější!

Pusťme se do toho!

Začněte pomalu, ale jistě! Předtím než začnete, promyslete si, pro koho obsah chcete tvořit a kde budete čerpat inspiraci. Nebojte se uvědomit si svoje limity. Správa sociálních sítí vyžaduje váš čas i úsilí.
Začněte pomalu. Jedna platforma pro váš salon může úplně stačit.
Zajistěte si konzistenci tím, že se ze správy sociálních sítí stane vaše každodenní rutina. Vymezte si denně 1-3 momenty, ve kterých se jim budete věnovat.

Každý může tvořit výjimečný obsah

Sociální sítě jsou především o spojení se se zákazníky. Proto musíte především vědět, ke komu mluvíte.
Vaše publikum také určuje sociální síť, kterou budete používat.
Potom, co si vyberete platformu, určete si, jaký obsah chcete se svými fanoušky sdílet. Projděte si níže informace k Facebooku i Instagramu, abyste se ujistili, která síť je pro vás nejvhodnější.


Facebook

Facebook používáme snad všichni. Právě proto je vhodný pro oslovení vašich zákazníků. Díky jeho možnostem můžete zůstat se svými zákazníky v kontaktu i v online prostředí, oslovovat je a inspirovat.
Podívejte se, jak zvládnout tuto sociální síť levou zadní!

Instagram

Instagram může být vám, kadeřníkům, daleko bližším médiem. Je totiž založen jen a jen na vizuálech. Jsou na něm ale vaši zákazníci? Zjistěte, jak využít tuto sociální síť co nejlépe!

Close