Přeskočit na obsah

Menu
Zpět na Náš příběh

PŘIDANÁ HODNOTA NAŠICH PRODUKTŮ

Pokud si vyberete naše produkty, automaticky tím podporujete mnoho charitativních organizací po celém světě.

DĚTI DĚTEM

Organizace Baby2Baby zajišťuje nezbytné věci dětem z chudých rodin. A to včetně základních hygienických pomůcek, plenek a oblečení. Věkové rozmezí dětí je od narození do 12 let. Naše viceprezidentka Michaeline DeJoria je v této organizaci velmi zainteresovaná, protože se jí problematika chudých dětí osobně dotýká.

Grow Appalachia

V roce 2010 se náš spoluzakladatel John Paul DeJoria spojil s Berea College, aby spolu založili neziskovou iniciativu GROW APPALACHIA, která bude pomáhat apalačským rodinám v pěstování zdravé budoucnosti. Za posledních 5 let tato organizace vyprodukovala 600 000 kg zdravých bioproduktů pro tisíce lidí z pěti států.

Paul Mitchell Schools FUNraising

Naše síť škol každý rok spojí své síly, aby zajistila financování a pomohla rozšířit povědomí o různých neziskových skupinách. Jen v roce 2014 studenti kosmetologie z našich škol vybrali 2,1 milionu dolarů. A když sečteme všech 13 let dohromady, dostáváme se k úctyhodným 13,3 milionům dolarů.

INSTITUT NA VÝZKUM RAKOVINY PROSTATY

Institut na výzkum rakoviny prostaty je národní nezisková organizace, která hledá cesty, jak zkvalitnit život mužů postižených touto nemocí. Zaměřuje se hlavně na edukaci a výzkum. Jsme pyšní na to, že jsme součástí jeho snahy o rozšiřování povědomí a možnostech při léčbě této nemoci.

MORRISOVA NADACE PRO ZVÍŘATA

Morrisova nadace je světovým lídrem v podpoře výzkumu veterinární medicíny. Jsme pyšní na to, že naše podpora pomáhá organizaci ve zlepšování zdraví a zkvalitňování života psů, koček, koní a divokých zvířat po celém světě.

EYES ON CANCER

EyesOnCancer.org je nezisková organizace šířící povědomí o rakovině kůže a vyučující kosmetické profesionály, aby bezchybně a hlavně včas poznali známky rakoviny kůže. Organizace se vzděláváním a informováním kosmetické branže snaží snížit procento úmrtí tím, že budou pracovníci v první linii schopni určit, zda se jedná o melanom už v jeho raném stádiu.

Historie naší dobročinnosti

Dělat rozdíl - to je základní kámen naší kultury od samého počátku. Zde jsou některé ze společností a iniciativ podporované Paul Mitchell® v průběhu let. 

Cruelty free

1980

Závazek k našim chlupatým přátelům

Paul Mitchell® se stává prvním výrobcem profesionální kosmetiky, který oznamuje, že nebude podporovat ani tolerovat testování na zvířatech.

Solar car

1987

Rychle a zeleně

Spoluzakladatelé John Paul DeJoria a Paul Mitchell upírají svůj zrak do budoucnosti a vytvářejí jedno z prvních závodních aut na světě na solární a větrný pohon .

Navaho

1989

Podpora Navahů

John Paul DeJoria nakupuje ovce pro stařešiny kmene Navahů Diné, aby podpořil jejich dávné tradice tkaní a umožnil jim určité ekonomické fungování.

1989

Zkracujte vlasy, ne stromy

Paul Mitchell® se stává partnerem organizace Rainforest Foundation, aby pomohl domorodcům v boji za jejich prostředí a práva.

aids

1990

Podpora profesionálům

V souladu se závazkem být první, kdo reaguje na potřeby profesionálů v kosmetické branži, John Paul DeJoria spouští AIDS Relief Fund for Beauty Professionals, aby pomohl kadeřníkům žijících s AIDS.

Tarahumara

1991

Velkorysý dar

John Paul DeJoria, velký zastánce pomoci lidem na celém světě, pomáhá kmenu Tarahumara. Daruje jim zemědělskou techniku, osivo, přikrývky i jídlo.

Elkriver Deal

1995

Eco-uvědomělé příspěvky

Jakýkoliv přítel ochrany životního prostředí je i náš přítel! Paul Mitchell® pomáhá organizaci Friends of Elk River chránit oregonskou panenskou přírodu a divoké lesy.

Seal

1998

Bojovníci za ochranu zvířat

Je na světě něco rozkošnějšího než tulení mládě? John Paul DeJoria a jeho dcera Alexis se vydali s organizací Sea Shepperds na moře, aby se pokusili zastavit masivní lov tuleňů.

Waterkeeper

2000

Zábava pro dobrou věc

Paul Mitchell® začíná sponzorovat Celebrity Sports Invitational, událost, která pomáhá získat finanční prostředky pro podporu organizace Waterkeeper Alliance.

MF

2004

Inspirující naděje

John Paul DeJoria poskytuje motivační rady mladistvým pacientům v dětské nemocnici v Los Angeles.

Tsunami relief

2005

Stříhání pro dobrou věc

Víte, kolik stojí nejdražší střih na světě? John Paul si nechává odstřihnout svůj pověstný copánek v noční televizní show a vydraží tak 50 000 dolarů pro Červený kříž na podporu postiženým tsunami.

Elizabeth Glazer

2006

Dárky, které pomáhají

Paul Mitchell® se spojí s nadací Elizabeth Glaser Pediatric AIDS Foundation a věnuje jí část výtěžku z prodeje vánočních balíčků.

Kabul beauty school

2007

Vytváření nadějné budoucnosti

Jako zprávu o míru, lásce a radosti daruje Paul Mitchell® vlasovou kosmetiku a materiál, aby pomohl startu první kosmetické škole v posttalibánském Kábulu v Afghánistánu.

Challenge alaska

2007

Boříme bariéry

Pomáháme hendikepovaným atletům sponzoringem týmu Paul Mitchell® v Challenge Alaska Wheelchair Race (gratulujeme Edwinu Figuerovi, členovi našeho týmu, ke třetímu místu!).

Habitat

2007

Podáváme pomocnou ruku

Když se kadeřníci spojí, vznikají mimořádné věci. Paul Mitchell® a Vidal Sassoon spojují své síly, aby pomohli organizaci Habitat for Humanity obnovit New Orleans po hurikánu Katrina.

Food for Africa

2008

Bojujeme proti hladu

Paul Mitchell® se spojuje s Food4Afrika, aby poskytl výživné potraviny tisícům sirotků v jižní Africe.

Mirador Basin dinner

2008

Ochrana deštných pralesů

Paul Mitchell® finančně podporuje Mirador Basin Project v severní Guatemale. Mirador Basin je životně důležitý prales, který ukrývá největší a nejstarší z mayské město na světě.

Amnesty international

2009

Příslib rovnoprávnosti

Paul Mitchell® jako zastánce rovných práv pro všechny poskytuje finanční prostředky a podporu Amnesty International, největší organizaci na světě bojující za lidská práva.

The gathering

2009

Omezujeme naši uhlíkovou stopu

Každoroční nejúžasnější světová kadeřnická show Paul Mitchell Gathering bojuje proti oteplování planety tím, že je uhlíkově neutrální. Všechny emise uhlíku jsou kompenzovány prostřednictvím předních organizací v oblasti životního prostředí.

Cancer

2009

Podporujeme zdraví našich žen

Paul Mitchell® představuje limitovanou edici žehličky Express Ion Smooth® v růžové barvě. Výtežek z jejího prodeje je věnován na boj proti rakovině.

Harvested

2010

Sázíme zdravou budoucnost

John Paul DeJoria zakládá Grow Appalachia, neziskovou organizaci, která zabezpečuje horskému obyvatelstvu vzdělání a zdroje nutné k pěstování udržitelných potravin s vysokou výživovou hodnotou.

Chrysalis

2011

Barevná sebedůvěra

Paul Mitchell® se spojuje s organizací Chrysalis a ženy s nízkými příjmy a bez domova proměňuje od hlavy až k patě, aby nechal vyniknout jejich jedinečnou krásu.

pink

2013

Holky jsou v pohodě

Paul Mitchell® podporuje National Breast Cancer Foundation a její úsilí zachraňovat životy díky včasné diagnóze rakoviny prsu.

2013 Holiday

2013

Šíříme sváteční radost

Už druhý rok za sebou slaví Paul Mitchell® svátky s dary pro Boys & Girls Clubs of America.

Forest

2014

The Green Takeover

Tea Tree se spojuje s Reforest’Action a slibuje, že do konce roku 2016 zasadí 500 000 stromů.

Giving is my style

2014

#GivingIsMyStyle

Paul Mitchell® vyzývá své fanoušky, aby se připojili k celosvětové rodině a sdíleli, jak nebo proč dělají oni sami dobré skutky, a své příspěvky opatřili hashtagem #GivingIsMyStyle. Za každý příspěvek je věnován dolar jedné z pěti našich oblíbených neziskových organizací. Cílem je vybrat alespoň 200 000 $.

Additional Charity Partners

Alzheimer's Association Logo
American Cancer Society
Amnesty International Logo
Andrew Gomez Dream Foundation
Boarding for Breast Cancer Logo
The Boy's Club of New York Logo
Beauty Changes Lives Logo
Cancer Schmancer  Logo
CAST Logo
Children's Hospital Logo
Children's Micacle Network Hospitals Logo
Chrysalis Logo
City of Hope Logo
The Creative Coalition Logo
Food 4 Africa Logo
Gary Sinise Foundation Logo
Go Red for Women Logo
Habitat for Humanity Logo
Leeza's Place Logo
Life Rolls On Logo
Magic Johnson Foundation Logo
Morris Animal Foundation Logo
No Limits Logo
Pancreatic Cancer Action Network Logo
Reeve Foundation Logo
The Art of Elysium Logo
Wells of Hope Logo
Aids Lifecycle Logo
Close