šipka vlevo
Zpět

Vaše nejoblíbenější produkty roku 2023

Představujeme vám produkty, které v roce 2023 ovládly vaše koupelny. 

Novinka a okamžitá hvězda pro poškozené vlasy

Bond RX Shampoo & Conditioner

Řada Bond Rx byla představena letos a díky své technologii se okamžitě stala absolutní hvězdou. Produkty jsou ideální pro chemicky ošetřené a poškozené vlasy.

Technologie Bond Rx obnovuje poškozené disulfidové můstky ve vlasech a ty jsou díky tomu pevnější, ovladatelnější a viditelně zdravější.

Fantastickému objemu od kořínků nikdo neřekne ne. Milovaná stálice Lemon Sage Thickening Spray posiluje jemné vlasy, díky panthenolu a posilujícím složkám dodává objem a efektivní stylingové pryskyřice poskytují kontrolu. 

Povznášejícího citron, šalvěj, chladivá máta peprná a přírodní čajovník čekají i na vás.

Clean Beauty Everyday Leave-In Spray je nasycený organickým, za studena lisovaným arganovým olejem a šťavnatou aloe vera. Tento bezoplachový kondicionér bez silikonů dodává výživu, hydrataci a lesk pro transformaci matných vlasů.

Vyroben z ingrediencí z 90 % přírodního původu, které poskytují profesionální výsledky v recyklovatelných obalech na biologické bázi vyrobených z 90 % z cukrové třtiny. Pro krásné vlasy i krásnou planetu.

Paul Mitchell® Super Skinny Serum je krotitelem vlasů i času. Zkrátíte s nám dobu foukání až o 30 %. Tento celosvětový best-seller pomáhá urychlit schnutí, takže rychleji získáte hedvábně hladké výsledky. Receptura odolná proti vlhkosti obsahuje lehké silikony, které upravují a uzavírají kutikulu a zanechávají vlasy bez krepatění za jakéhokoli počasí. Jednoduše si vetřete jednu pumpičku vyhlazujícího vlasového séra do dlaní a naneste na čisté, vlhké vlasy před sušením pro hladké a lesklé prameny.