šipka vlevo
Zpět

Clean Beauty s láskou k vaší barvě

Do vašeho termínu ke kadeřnici zbývá ještě víc než týden, ale vy chcete dodat své blednoucí barvě jiskru? Nová řada Clean Beauty od Paul MItchell® přináší tónovací masky pro okamžitou první pomoc pro vaši barvu i tradiční péči naplněnou prospěšnými rostlinnými látkami, které předcházejí vyblednutí barvy. Protože my vaši barvu prostě milujeme.

Všechny produkty Clean Beauty Color Protect obsahují výtažek z granátového jablka bohatý na oxidanty, který pomáhá předcházet vyblednutí barvy v důsledku působení vnějších vlivů a volných radikálů a brutnákový olej pomáhá změkčit a vyživit každý pramen.

Clean Beauty Color Protect Shampoo a Conditioner

obsahují 83 % a 94 % přírodních látek

Toto duo přinese vaší barvě jen to nejlepší. Bezsulfátový šampon pro každodenní mytí se svěží ovocnou vůní ochrání vaši barvu a potěší smysly.  Rozhodně jej doplňte o kondicionér, který vyživuje a revitalizuje vlasy a dodává vlasům pružnost a lesk.

Clean Beauty Color Protect Conditioner a Leave-In Treatment

Obsahují 94 % přírodních látek

Výživa a obnova vašich barvených vlasů a k tomu svěží ovocná vůně s květinovými tóny a vanilkovým aroma je potěšením pro smysly. Ponořte se do přírody a dopřejte svým vlasům a barvě péči, kterou si zaslouží.

Clean Beauty Color Protect Color Depositing Treatment

96-7 % přírodních látek

Tónovací vyživující masky s výtažkem z granátového jablka a brutnákového oleje udržují barvu vlasů a dodají každé barvě nový lesk, zatímco vlasy vyživují a změkčují. Jejich použití je neuvěřitelně snadné, podívejte se sami. 

CAYENNE ideální pro červené odstíny

CINNAMON ideální pro červeno-hnědé odstíny

COCOA ideální pro světle až středně hnědé odstíny

VANILLA ideální pro blond odstíny

TRUFFLE ideální pro tmavě hnědé odstíny

Clean Beauty. S láskou k vaší barvě, s láskou k planětě.