Přeskočit na obsah

Menu
Back to Blog
Krásné vlasy ve dvou krocích

Krásné vlasy ve dvou krocích

Věřte tomu nebo ne ale i my milujeme experimentování s šampony a kondicionéry, které promění nudnou sprchu v honosný ceremoniál. Proto se pravidelně pouštíme do testování produktů a nacházení optimální kombinace zaměřené na konkrétní problém: zdravé kudrny, nedostatek lesku či podpora déle trvající barvy. Výsledkem je několik TOP DUO kombinací, které poskytují to nejlepší na danou problematiku s vlasy.

Máte vlasy poškozené barvením?

Pro vás je řešením Ultimate Color Repair® Shampoo a Ultimate Color Repair® Conditioner.

Quinoa je hlavní ingrediencí řady Ultimate Color Repair®. Vy ji asi znáte jako superpotravinu, my ji zbožňujeme pro její schopnost regenerace a podporu stálobarevnosti po dobu až 9 týdnů.

Tato řada je zázrakem pro barvené vlasy – snižuje jejich lámavost, předchází poškození teplem a zvyšuje lesk vlasů.

Pm -web -blog -500x 605-1-a -v1

 

Řekněte „au revoir“ poškozeným vlasům

Pokud je vaším snem vlasy ozdravit, dodat jim zářivý lesk, oživit suché a křehké konce, nehledejte nic jiného než Awapuhi Wild Ginger® Moisturizing Lather Shampoo® a Keratin Cream Rinse®. Exkluzivní složka KeraTriplex® pomáhá obnovovat a opravovat křehké délky vašich vlasů, zatímco výtažek z divokého zázvoru Awapuhi dodává chybějící hydrataci a lesk. Vdechněte svým vlasům nový život!

Pm -web -blog -500x 605-2-a -v1

Suché, kudrnaté vlasy

Kudrnaté holky ví samy nejlépe, jak je těžké udržet vlasy ve formě. Tyto vlasy se vyznačují zvýšenou náchylností k suchosti, jsou citlivé na krepatění či rozčesávání a musí se s nimi zacházet velmi opatrně. Produkty Spring Loaded® Frizz-Fighting Shampoo a Spring Loaded® Frizz-Fighting Conditioner bojují proti krepatění a díky nulovému obsahu sulfátů vaše vlasy jemně umyjí a dodají chybějící hydrataci.

Pm -web -blog -500x 605-3-a -v1

Máte vlasy, které si přejete?

Jestli máte vlasy pod kontrolou, Tea Tree Special Shampoo® a Tea Tree Special Conditioner® jsou pro vás ideální. Účinná směs přírodních látek jako je olej tea tree, máta peprná a levandule, zbaví vaše vlasy získaných nečistot a zanechá je svěží, plné vitality a lesku.

 

Napsáno:

Publikováno v: Produkty

Close