Přeskočit na obsah

Menu
Back to Blog
Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy

Obnovující péče pro létem poznamenané vlasy

Léto nám umožnilo zrelaxovat, aspoň na chvíli vypnout a dobít baterky, ale také se mohlo neblaze projevit na našich vlasech. Co s vysušenými, sluncem, mořskou a chlorovanou vodou namoženými vlasy žádajícími si ozdravení v podobě hydratační a obnovující péče? PAUL MITCHELL®, díky široké škále svých produktů, nabízí jednoduchý návod pro nápravu vlasů po létě.

Vlasy, které přišly do styku s chlórem a/nebo solí, je vhodné ošetřit šampónem Shampoo Three® z čistící řady Clarifying, který vlasy intenzivně hloubkově čistí od zbytků solí, chlóru, železa, minerálů a léčiv a pomáhá zabránit zbarvením způsobeným chlórem. 

Pm -web -blog -500x 605-8-a -v1

Pro dodání hydratace a oživení hrubých, vysušených vlasů jsou zde produkty z hydratační řady Moisture obsahující aloe vera, která je bohatá na vitamíny, minerální soli, aminokyseliny a enzymy a díky tomu dodává vlasům vlhkost, obnovuje jejich poškozenou strukturu a propůjčuje jim přirozeně krásný lesk. Navíc obsažený panthenol dodává objem a plnost a pomáhá opravovat namáhaný vlas směrem zevnitř ven.Z této řady se doporučujeme použít šampón Instant Moisture® Shampoo obsahující Instant Moisture® Complex. Ten chrání před UV zářením a opečovává pokožku hlavy a část vlasů u kořínků.Poté vlasy ošetřete kondicionérem Instant Moisture® Conditioner, který je vhodný pro každodenní použití, usnadňuje rozčesávání a propůjčuje intenzivní lesk.Nakonec na suché nebo ručníkem vysušené vlasy nastříkejte zvlhčující sprej Awapuhi Moisture Mist®, který intenzivně hydratuje, propůjčuje vlasům úžasný lesk a hebkost a reaktivuje stylingové produkty.

Přivítejte zpátky své krásné vlasy!

Pm -web -blog -500x 605-7-a -v1

 

Close